PASTOR TVA D.D.

Novačka cesta 2, 10437 Bestovje-Rakitje, Hrvatska

+
-
Sjedište
  • 01/36 36 455

Prodaja
  • 01/30 18 485
    01/30 15 706

  • 01/36 91 455

  • prodaja@pastor.hr

Nabava
  • 01/63 87 902

  • 01/64 38 381

  • nabava@pastor.hr

Servis
  • 01/64 38 156

  • 01/33 71 350

  • servis@pastor.hr

Računovodstvo
  • 01/63 87 918

  • 01/63 87 939


Poslovnica Zagreb
Prodaja i servis
  • Selska ulica 90A (iz Hruševečke)
    10 000 Zagreb

  • 01/ 3690 110

  • 01/ 3690 110

  • selska@pastor.hr

  • pon - pet od 9:00h-17:00h

Poslovnica Rijeka
Prodaja i servis
  • Milutina Barača 58
    51 000 Rijeka

  • 051/ 261 031
    051/ 261 032
    051/ 261 041
    051/ 261 048

  • 051/ 262 431

  • rijeka@pastor.hr

  • pon - pet od 8:00h-16:00h

Poslovnica Osijek
Prodaja i servis
  • A.Kačića Miošića 9
    31 000 Osijek

  • 031/ 201 028
    031/ 201 027
    031/ 201 025
    031/ 201 024

  • 031/ 200 221

  • osijek@pastor.hr

  • pon - pet od 8:00h-16:00h

OSNOVNI PODACI

  • Tvrtka: PASTOR-TVORNICA VATROGASNIH APARATA d.d.
  • Skraćena tvrtka: PASTOR-TVA d.d.
  • Sjedište: Rakitje (Grad Sveta Nedjelja), Novačka cesta 2
  • OIB: 17140959007
  • MBS: 080113597
  • MB: 03919013
  • Nadležni sud: Trgovački sud u Zagrebu
  • Temeljni kapital: 18.434.180,00 kuna, uplaćen u cijelosti
  • Broj izdanih dionica: 48511, nominalne vrijednosti 380,00 kn svaka
  • Uprava: Hrvoje Popović - predsjednik, Mario Martić - član, Ingrid Žnidarić - član;
  • Nadzorni odbor: Daniel Štern, predsjednik
  • IBAN:  HR2924840081100941485